Вітаю Вас Гість!
Четвер, 25.04.2024, 11:20
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Lybart  
Форум » Студентське життя » Онлайн дискусійний клуб » Яка роль студентського самоврядування в Історичному? (Ваші думки)
Яка роль студентського самоврядування в Історичному?
LybartДата: Неділя, 04.12.2011, 17:25 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 19
Репутація: 10
Статус: Offline
Як на мене, дещо ущільненими є права їхні. Проте далеко не кожен знає, що наприклад на Історичному є Профспілка, навряд комусь сильно допомогла СтудРада, тут є багато питань, пропозицій, думок але як завжди у нашому суспільстві мало дій. Давайте ТУТ спробуємо висловити те чого бажаємо побачити на Історичному і яких змін ми хочемо відчути!
 
КроликДата: Субота, 10.12.2011, 17:18 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
ООООоооооо напевно дуже велика....
 
LybartДата: Субота, 10.12.2011, 23:59 | Повідомлення # 3
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 19
Репутація: 10
Статус: Offline
biggrin Ну от наприклад тобі у чомусь допомогла вона, як вважаєш взагалі вона потрібна?
 
VikiДата: Неділя, 11.12.2011, 23:26 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
"'величезна" просто!!
не можливо і кроку ступити,як тобі в плечі дихає вище керівництво з масою поправок і зауваженнями, панує тоталітарний режим, проти якого перти марно. Жити було б веселіше і краще,як би:
1) фінансування;
2) більше активної молоді з перспективним баченням,а не пасивних мух;
3) нарешті надання тієї повноти влади,яка прописана статутами студентського самоврядування;
4) і т.д. і т.п. eek
 
LybartДата: Неділя, 11.12.2011, 23:32 | Повідомлення # 5
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 19
Репутація: 10
Статус: Offline
Я тебе розумію, але чєсно кажучи чи не мають стати керівники студ.самовряд. тими лідерами які доб'ются тих ВЕЛИКИХ повноважень і вольностей!
 
VikiДата: Вівторок, 13.12.2011, 19:45 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
огого куди загнався....чи сам незнаєш???

вольностей він захотів,тут можлива лише більша кабала..))
 
LybartДата: Субота, 17.12.2011, 21:10 | Повідомлення # 7
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 19
Репутація: 10
Статус: Offline
От цікаво, чи робить зараз студ. самоврядування якісь намагання для того аби їх отримати?
От колишній студ декан Дмитро Хоміч, такі намагання робив, і проводились зустрічі з активістами і деканом, але мабуть це треба робити іншим шляхом, збирати всіх бажаючих, з'ясовувати головні цілі перед цим, і всі на вчену Раду факультета... от би було, що послухати, якби хочаб хтось не побоявся))
 
DJ_SalvadorДата: Понеділок, 19.12.2011, 05:44 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт форумчанам...............думаю шо мене знають всі, так шо представлятись не буду................

Знаючи, як жив істфак колись і як тепер, то як то кажуть - "небо і земля".
Чесний народ питання??? а чи є взагалі наразі незалежне самоуправління на істфаці і в універі загалом??? - здається що ні.......коли я вчився, то ми могли ше казати своє слово і дослухались до нього, бо ми просто знали як потрібно робити і викладачі все це розуміли

А шо зараз??? Студенти забили на самоврядування великий!! А коли?? По "оболонській" системі тупо просиджування в бібліотеці. Не вивчив - не здав. Не здав - не отримав бали. не отримав бали - або "башляй", або привіт обід, себто безробіття, або армія. Чому коли я зараз приходжу на фак, то просто інколи в шоці. Чому старшаки просто забивають, а малишня починає борзіти??? чому?? Незрозуміло

Однак я б хотів почитати думки ваші, а шо ви думаєте................і ше, якшо вже зробили сайт істфаку, то я попросив би, шоб тут не сиділо 5 з половиною людей.............залучайте самоврядування angry , шоб тут були більшість студентів, і тоді можливо питання і проблеми почнуть у вас легше вирішуватись і станете спільне шось бачити

Данке, чекаю думок (якшо пост буде стертий, або змінений - тоді буде зрозуміло, хто і для чого цей сайт робився evil
 
LybartДата: Понеділок, 19.12.2011, 14:44 | Повідомлення # 9
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 19
Репутація: 10
Статус: Offline
Привіт DJ_Salvador, тебе дійсно багато хто знає, але факультет еволюціонує, не завжди це призводить до кращого!(((
Загалом зараз факультет "впав" у багатьох аспектах, і самоврядування мабуть все ж також. Чому я додав у легенди Бондара, я багато чув як він тут "будував" самоврядування, і тому в моїх очах він ЛЕГЕГДА факультету. І той розділ буде доповнюватись!!!!

Дякую за все, що сказав (написав)!
Вчіться студенти!
 
VikiДата: Вівторок, 20.12.2011, 19:53 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
от посміялася...Сергій,які зустрічі з деканом??Чи вони приносять великих результатів????
Якщо рахувати на такому рівні,то зараз самоуправління таке ж,нічого фактично не міняється і це так званий період ''застою'',адже нічого нового не вводиться,а старе давно віджило своє,от і все...самоуправління прагне до змін,не можу розписуватися за всіх,але я особисто хочу!! Просто без належної підтримки цього не буде ніколи,і ще ментальність в студентів історичного теж своєрідна тож ту як то кажуть : ''маємо те,що маємо''!!!
 
LybartДата: Вівторок, 20.12.2011, 22:40 | Повідомлення # 11
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 19
Репутація: 10
Статус: Offline
Сходи поговори з Бондарем)
Але Дмитрук як там, всьотакі волюшкі не сильно дає?)
 
Форум » Студентське життя » Онлайн дискусійний клуб » Яка роль студентського самоврядування в Історичному? (Ваші думки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: